Start
Pierwsze sukcesy uczniów Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
31.10.2007.

Exlibris

Uczennica klasy VI Iga Zielińska wzięła udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Mielcu. Wykonała dwie prace – „Exlibris Biblioteki Pedagogicznej w Mielcu”. Obydwa dzieła przyniosły sukces. W kategorii szkół podstawowych i gimnazjów Iga zajęła pierwsze miejsce oraz zdobyła wyróżnienie. Opiekę merytoryczną nad uzdolnioną dziewczynką sprawuje nauczycielka Pani Renata Hyjek.

24 września w siedzibie biblioteki w Mielcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

 

Nasi piłkarze

25 września w Czajkowej odbyły się gminne rozgrywki minipiłki nożnej. Drużyna Szkoły Podstawowej w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem w składzie: Piotr Furdyna,

Krzysztof Furdyna – kapitan, Mateusz Uzar, Roman Kasprzak, Mateusz Pieróg, Adrian Hyjek, Kamil Rado, Patryk Pogoda, Maciej Kasprzak, Rafał Wieczerzak okazała się bezkonkurencyjna. Chłopcy zdobyli I miejsce i zakwalifikowali się do powiatowych półfinałów, które zostaną rozegrane w Borowej. Trenerem drużyny jest nauczycielka Pani Małgorzata Pierzchała.

 

Wszystkie sukcesy zarówno naukowe, artystyczne, jak i sportowe napawają dumą. Społeczność szkoły gratuluje uczniom talentu i odwagi. Cieszą dotychczasowe wyniki, czekamy na kolejne, tym bardziej że rok szkolny dopiero się zaczął.

  
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »