Start
Drodzy Rodzice! Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
29.11.2007.

Mam ogromną przyjemność zwracać się do Państwa w kolejnym roku szkolnym, 2007/08. Niedawno zaczynaliśmy pracę, był wrzesień, ciepło. A oto, proszę, już druga połowa listopada. Za  nami start i pierwsze sukcesy. Bardzo cieszą osiągnięcia uczniów. Mamy naukowców i artystów, którzy zmierzą się z rówieśnikami w wojewódzkich etapach konkursów i olimpiad. Bardzo dobrze „walczyli” nasi sportowcy. Były wycieczki i spotkania z przedstawicielami policji oraz straży pożarnej. Do grona społeczności szkolnej dołączyli nowi uczniowie. Sądzę, że dobrze się czują wśród nas. Uroczyście przyjęliśmy w uczniowskie szeregi pierwszoklasistów. Jednym słowem: praca. Nauczyciele i pracownicy szkoły dokładają wszelkich starań, żeby jak najlepiej wywiązywać się ze swoich obowiązków.

   Zgodnie z przepisami obowiązującego nas prawa oświatowego odbyły się wybory Rady Rodziców. Bardzo serdecznie dziękuję za owocną i pełną serdeczności dotychczasową pracę Pani Krystynie Łącz, Panu Waldemarowi Maziarzowi oraz wszystkim członkom rady. Obecną Radę Rodziców tworzą Pan Waldemar Maziarz jako przewodniczący, Pani Aneta Głowa  - zastępca przewodniczącego, Pani Marta Wójcik – skarbnik, Pani Bogusława Mazur – sekretarz, Pani Zofia Dąbrowska, Pani Natalia Kolin i Pani Zofia Kardyś.

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc Rodzicom, którzy w dniach 6 i 11 października z dużym zaangażowaniem pracowali przy poprawieniu wizerunku otoczenia szkoły i sanitariatów.

     Za miesiąc wyczekiwane co roku Święta Bożego Narodzenia. Na nadchodzące dni oraz na czas świątecznego wyciszenia życzę Państwu jak najmniej trosk a jak najwięcej Bożego pokoju i radości płynącej z głębi serca.

Małgorzata Wieczerzak

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »