Start
Ostatnie osiągnięcia Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
29.11.2007.

Wojewódzki konkurs „Poeci i pisarze dzieciom. Cztery pory roku – Jesień”

Eliminacje gminne: 

- Kategoria inscenizacja: nagroda dla zespołu klasy II i III z Filii w Grochowem przygotowanego pod kierunkiem Lucyny Maziarz za przedstawienie „Jarzynki Babci Balbinki” – zespół zakwalifikował się do eliminacji wojewódzkich, które odbędą się 23 listopada.

- Kategoria recytacja: nagroda dla Joanny Maziarz z klasy V z Filii w Grochowem przygotowywanej pod kierunkiem Elżbiety Paśko.

Konkurs Poezji Patriotycznej „Sławię Cię Ziemio poezją i pieśnią”

Etap gminny :

- Kategoria recytacja: nagroda dla Miłosza Duszkiewicza z klasy V w Tuszowie Nar. i wyróżnienia dla Pauliny Pyrsak, Patrycji Furdyny z klasy V w Tuszowie  Nar. oraz Igi Zielińskiej i Moniki Łącz z klasy VI, wyróżnienia dla Joanny Maziarz z klasy V z Filii w Grochowem.

- Kategoria pieśń patriotyczna: nagroda dla Magdaleny i Joanny Maziarz.

Etap międzygminny:

- Kategoria recytacja: nagroda dla Miłosza Duszkiewicza i wyróżnienia dla Igi Zielińskiej; w kategorii pieśń patriotyczna wyróżnienie dla Joanny i  Magdaleny Maziarz.

 Regionalny Konkurs Literacki ph: „Strzeż mowy ojców, strzeż ojców wiary” organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną i Parafię rzymskokatolicką pw. MBWW w Tuszowie Narodowym. – nagroda Marszałka Województwa Podkarpackiego dla Magdaleny Maziarz, wyróżnienie dla Joanny Maziarz. Kuratoryjny Konkurs Humanistyczny: kwalifikacja do etapu wojewódzkiego dla Miłosza Duszkiewicza i Magdaleny Maziarz. 

Konkurs Interdyscyplinarny Matematyczno – Przyrodniczy: kwalifikacja do etapu wojewódzkiego dla Igi Zielińskiej.

 

Konkurs Plastyczny ph „ Bukiet jesiennego poranka” organizowany przez WDKiR – Ewa Drzymała kl IV i Iga Zielińska z kl. VI zakwalifikowały się do etapu powiatowego konkursu. Zofia Radłowska, Agnieszka Stachowicz oraz Arkadiusz Dudzik z kl. V otrzymali wyróżnienia.

 

Konkurs plastyczny „Ogród wiejski w oczach dziecka” zorganizowany przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale: Radosław Hyjek z kl. II w Grochowem zdobył nagrodę.

 

Konkurs „Exilibris” Biblioteki Pedagogicznej w Mielcu – nagroda

i wyróżnienie dla Igi Zielińskiej z kl. VI. Sport:

Gminne zawody w piłce nożnej – I miejsce dla drużyny chłopców i awans do półfinału powiatowego.

Gminne zawody minipiłki ręcznej – II miejsce dla drużyny chłopców.

Powiatowe indywidualne biegi przełajowe w Mielcu – Kamil Kozak kl. IV Tuszów Nar. - V miejsce na dystansie 500 m; Adrian Hyjek z kl. VI - X miejsce na dystansie 1000 m.

Gminne zawody minipiłki siatkowej – drużyna chłopców zajęła II miejsce.

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe w Mielcu – III miejsce dla drużyny chłopców.

 

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »