Start
Gminny Konkurs Recytatorski ph. "Mieszkańcy lasu" Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
20.03.2008.

Image6 marca w Szkole Podstawowej im. gen. W. Sikorskiego w Tuszowie Narodowym odbył się

Gminny Konkurs Recytatorski ph. „Mieszkańcy lasu”. Został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycielki, Grażynę Zalewską – Vizauer i Renatę Kotulę. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I – III. Tematyka okazała się bardzo atrakcyjna, ponieważ na zaproszenie organizatorów licznie odpowiedzieli uczniowie z każdej szkoły w gminie.

Spośród 56 recytacji indywidualnych jury w składzie: dyrektor SOKiS w Chorzelowie, Pani Bożena Telega oraz dyrektor WDKiR w Grochowem, Pani Mariola Pelic przyznało 12 nagród i 12 wyróżnień, chociaż, jak podkreśliła pani przewodnicząca, wybór był bardzo trudny, bo wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom artystyczny.

Duża liczba nagród i wyróżnień była możliwa dzięki współpracy z rodzicem, Panią Jadwigą Trelą, która pomogła pozyskać fundatorów. Dzięki temu każdy uczestnik imprezy wziął udział w poczęstunku. Łącząc osobistą pasję z jednoczesnym poszanowanie przyrody finansowo zaopiekował się konkursem Pan Andrzej Fudali – właściciel prywatnej firmy, a zarazem prezes Koła Łowieckiego „PONOWA” z Chorzelowa. O klimat i nastrój imprezy od strony estetycznej zadbała Pani Renata Hyjek, wykonując ciekawą scenografię do prezentacji.

Dyrektor szkoły, Pani Małgorzata Wieczerzak oraz organizatorzy składają serdeczne podziękowania tym, którzy swoim zaangażowaniem sprawili radość uczestnikom konkursu, oferując słodki poczęstunek i nagrody.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »