Start
1 kwietnia w naszej szkole Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
11.04.2008.

Image1 kwietnia w naszej szkole pojawiło się wielu nietypowo ubranych uczniów. Stało się tak dzięki inicjatywie Samorządu Uczniowskiego, którego działacze zaproponowali, aby tego dnia każda chętna osoba zmieniła swój wygląd w dowolny sposób. Pomysły były różne, najczęściej chłopcy sprawdzali jak to jest być kobietą. W naszej szkole pojawiły się też postaci z bajek, świata polityki oraz wiedźma, przemierzająca szkolny korytarz na swojej miotle. Kulminacyjnym punktem dnia był pokaz, w czasie którego zaprezentowali się przebierańcy.

Szkolna brać oklaskami nagrodziła wszystkich, szczególnie zaś doceniła Damiana Chruściela z klasy VI, który jako Danusia, zajął I miejsce w konkursie na najciekawsze przebranie. Dzień upłynął w radosnej atmosferze i mamy nadzieję że ten sposób spędzania 1 kwietnia stanie się tradycją w naszej szkole.

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »