Start
Melodia w gminie Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
13.04.2008.


Lubisz śpiewać?  Więc zapraszamy Cię do udziału w  II edycji Konkursu „Melodia w Gminie - wiosna 2008”-jako wykonawcę lub obiektywnego widza.
Grupa artystyczna „Koleżanki i kolesie” działająca pod patronatem Domu Kultury i Rekreacji w Grochowem zaprasza dzieci i młodzież gminy Tuszów Narodowy do udziału w II edycji Konkursu „Melodia w Gminie wiosna 2008” dnia 26. 04.2008r. -  Konkurs zgłoszonych osób na scenie Domu Kultury  w Grochowem .
Uwaga! do 15. 04. 2008r. – zgłoś swój udział w konkursie

 

Regulamin

Warunki uczestnictwa:
  1. Wiek uczestników - 10-16 lat.
  2. Uczestnicy zgłaszają dwie piosenki o dowolnej tematyce i treści, jednak stosowne do wieku wykonawcy (m.in.bez wulgaryzmów). Piosenki te mogą być wykonywane w dowolnym języku europejskim
  3. Do konkursu mogą się zgłaszać soliści lub zespoły.
  4. Do każdego utworu obowiązuje podkład muzyczny lub/oraz samodzielny akompaniament na dowolnych instrumentach muzycznych lub instrumentach nietypowych np.  pokrywki, puszki, grzebyki itp. a także instrumenty wymyślone przez samych prezentujących się na scenie
  5. Każdy wykonawca wyraża zgodę na wykorzystanie jego danych osobowych w celu promocji konkursu!


Zgłoszenia:

Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 kwietnia 2008 r. w Domu Kultury w Grochowem - trzeba się zjawić osobiście, z gotowymi materiałami !!!

W zgłoszeniu należy podać:

Imię i nazwisko wykonawcy/ów, wiek, nr.telefonu, adres, tytuły oraz (jeżeli jest) oryginalnego wykonawcę piosenek (nie muszą być obydwie tego samego wykonawcy), krótki opis jego scenicznych doświadczeń. Jeśli ktoś chce może dopisać swój pseudonim artystyczny (będzie on oficjalnie używany na konkursie zamiast imienia i nazwiska).

Do zgłoszenia należy także dołączyć płytę z podkładami CD lub MP3 z konkursowymi piosenkami. Piosenki zostaną przekopiowane. Jeżeli będzie taka potrzeba zostanie z nich wyciszony oryginalny wokal.

Organizacja:

Konkurs odbędzie się w sali widowiskowej Domu Kultury w Grochowem, dnia 26 kwietnia o godz.18:00.

17 kwietnia, o godz.16:00, odbędzie się losowanie kolejności występów, na którym artyści także powinni się zjawić (choć nie jest to obowiązkowe). W dniach: 22,24 i 25 kwietnia odbędą się następujące próby do konkursu: 22 kwietnia, godz.15:30 - każdy artysta zaśpiewa pierwszą swoją piosenkę konkursową, 24 kwietnia, godz.15:30 - każdy artysta zaśpiewa drugą swoją piosenkę konkursową, 25 kwietnia, godz.17:00 - próba generalna całego wydarzenia
Informacje; 792119004 lub (-0-17) 501-77-17

Grupa artystyczna
„Koleżanki i Kolesie”

źródło: strona internetowa gminy www.tuszownarodowy.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »