Start
Konkursy w ramach programu grantowego "Szkoła bez przemocy" Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
29.06.2008.
 

W ramach programu grantowego „Szkoły bez przemocy” w naszej szkole realizowany był program „Moje bezpieczne miejsce w Internecie”.  Zorganizowano kilka konkursów informatycznych na temat bezpieczeństwa w sieci.

W konkursie dla rodziców i dzieci klas I-III na p ph. „Bezpiecznie korzystamy z internetu” nagrodę specjalną otrzymał Radosław Hyjek z klasy II. Nagrody „wyrysowali”: Ania Ciemięga, Dominika Madej oraz Piotr Furdyna. Wyróżnienia komisja konkursowa przyznała: Monice Krempa(kl.III), Patrycji Pietryka( kl. III), Dianie Graniczka(I), Szymonowi Drzymała(kl.II) oraz Sebastianowi Pietryka (kl.I).

Najciekawsze krzyżówki o tematyce internetowej wykonali Piotr Głowienka z klasy VI oraz Kamil Kozak z klasy IV. Wyróżnieni zostali: Ewa Drzymała i Sylwia Trela z klasy IV oraz Monika Łącz z klasy VI.

Wszystkich zachwycił projekt „bezpiecznego domku w internecie” wykonany przez Igę Zielińską z klasy VI.

Najciekawsze listy o prezentujące zasady bezpiecznego korzystania z internetu napisali Klaudia Gudz (kl.IV), Monika Krempa, Angelika Furdyna (kl.III) oraz Patrycja Furdyna, Miłosz Duszkiewicz i Zofia Radłowska z klasy V. Komisja konkursowa wyróżniła listy napisane przez : Michała Wołowca, Dominikę Hyjek i Dominikę Madej z klasy III, Kamila Kozaka z klasy IV oraz Pawła Sikory i Krystiana Kiełbasy z klasy V.

Nagrody za napisanie ciekawego opowiadania prezentującego ciekawe, pouczające historyjki otrzymali Katarzyna Wójcik z klasy IV oraz Agnieszka Winiarz z klasy V. Wyróżnieni zostali: Krystian Kiełbasa, Maciej Świątek i Patrycja Furdyna z klasy V.

Projekt realizowano dzięki zaangażowaniu głównie czwórki uczniów klasy IV Ewy Drzymały, Klaudii Gudz, Kamila Kozaka i pod opieką Małgorzaty Forczek i Małgorzaty Tyniec. 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »