Start
Dzień Nauczyciela Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
20.02.2007.

12 października w Szkole Podstawowej im. gen Władysława Sikorskiego w Tuszowie Narodowym z okazji obchodzonego 14 października Dnia Edukacji Narodowej zorganizowano spotkanie, w którym udział wzięli pracownicy szkoły oraz emerytowani nauczyciele. Początek stanowiła Msza Święta w Kościele pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych z inicjatywy Księdza Proboszcza Antoniego Cząstki w intencji nauczycieli i pracowników miejscowych szkół. 

 W budynku Szkoły Podstawowej w Tuszowie odbyło się następnie spotkanie pracowników szkoły, na które zostali zaproszeni emerytowani nauczyciele. Była to okazja do podziękowania nauczycielom za ich wysiłek i często niedocenianą pracę oraz wręczenia dyplomów „Nauczyciela z klasą” nauczycielom, którzy wzięli udział w akcji organizowanej przez Gazetę Wyborczą. Tytuł „Nauczyciel z klasą” otrzymali: Ks. Bartłomiej Krzos Pani Małgorzata Maksoń, Pani Renata Kotula, Pani Grażyna Zalewska-Vizauer oraz Pani Małgorzata Forczek. Dyrektor szkoły, Małgorzata Wieczerzak, serdecznie podziękowała współpracownikom za ciepłe, życzliwe przyjęcie w gronie pedagogicznym, z którym rozpoczęła pracę w roku szkolnym 2006/2007.

Wyrażono nadzieję, że takie spotkania staną się tradycją szkoły w Tuszowie.

W sobotę 14 października, to jest w dniu swojego święta nauczyciele z Tuszowa i Grochowego postanowili odpocząć na łonie natury.

Przy pięknym słońcu podziwiali uroki Połoniny Wetlińskiej. Zrelaksowani wrócili do pracy.

 

Image

 

Spotkanie nauczycieli i pracowników szkoły z emerytami

Zmieniony ( 03.03.2007. )
 
« poprzedni artykuł