Start arrow Artykuły arrow Nowe linki w katalogu Interklasy
Nowe linki w katalogu Interklasy Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
29.01.2007.

Zapraszamy do odwiedzenia Interklasowego katalogu linków. Ostatnio pojawiło się w nim wiele nowych i ciekawych adresów, z którymi warto się zapoznać.

 

Nowe linki pojawiły się w działach: „Unia Europejska" oraz „Hobby". W dziale „Prawo" powstał nowy katalog - „Prawa człowieka". Można w nim znaleźć adresy internetowe wielu polskich i międzynarodowych urzędów, organizacji i instytucji zajmujących się działalnością na rzecz praw człowieka.

Aby przejść do katalogu, kliknij TUTAJ.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych stron:

HOBBY
Wydarzenia kulturalne na świecie
Informacje o festiwalach muzycznych, tanecznych i teatralnych na całym świecie. Dzięki interaktywnej mapie dostęp do informacji jest bardzo wygodny.
http://kadmusarts.com

UNIA EUROPEJSKA
Beneficjenci eurograntów
Strona Komisji Europejskiej w języku angielskim zawierająca listę organizacji korzystających z unijnych funduszy.
http://ec.europa.eu/grants/beneficiaries_en.htm

PRAWO / PRAWA CZŁOWIEKA
Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE
Angielskojęzyczna strona warszawskiego Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie zawiera m.in. raporty z misji obserwacyjnych oraz informacji na temat działalności tej instytucji.
http://www.osce.org/odihr

Komitet Ochrony Praw Dziecka
Strona Komitetu Ochrony Praw Dziecka zawiera podstawowe informacje na temat działalności organizacji oraz kontakt do Centrum Interwencyjnego Komitetu, które oferuje dzieciom - ofiarom naruszeń ich praw - bezpłatną pomoc prawną, psychologiczną i pedagogiczną.
http://www.kopd.pl

Biuro Informacji Rady Europy w Warszawie
Na stronie można znaleźć informacje na temat działalności Rady Europy, a także dowiedzieć się o sposobie składania skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka i zapoznać się z orzecznictwem ETPC w sprawach przeciwko Polsce.
http://www.coe.org.pl


 
następny artykuł »