Start
Bezpieczny internet Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
10.03.2007.

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji ph. „Bezpieczny Internet”. Opiekę nad szkolnym zespołem przejęła pani Małgorzata Forczek. W związku z tym na spotkaniach z uczniami i rodzicami zostały przedstawione zasady mądrego korzystania z zasobów sieci. Szósty lutego był Dniem Bezpiecznego Internetu obchodzonym po raz szósty w Europie i po raz trzeci w Polsce.

W naszej szkole organizujemy w każdej klasie pogadanki na temat bezpiecznego korzystania z internetu oraz konkursy. 7 marca został podsumowany szkolny konkurs na plakat o tej tematyce, który mieli wykonać rodzice razem z dziećmi. Wpłynęło dużo ciekawych prac, spośród których jury nagrodziło Dominikę Hyjek, Monikę Krempę, Dominikę Madej z kl. II, Kamila Kozaka, Filipa Łącza z kl. III. Wyróżnienia otrzymali: Karol Łącz – kl. I, Dawid Gagat, Patrycja Pietryka – kl. II, Patrycja Furdyna – kl. IV, Krzysztof Furdyna, Monika Łącz – kl. V. Nagrody zostały ufundowane ze środków szkolnego sklepiku.

Uczniowie Jarosław Łącz z kl. V i Zofia Bernat z kl. II wzięli udział w ogólnopolskim konkursie na kartkę bożonarodzeniową wykonaną techniką komputerową. Ich prace zostały docenione, czego wyrazem są dyplomy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »