Start
Z szacunkiem wobec starszych Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
24.01.2007.

16 stycznia w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Tuszowie Narodowym odbyło się spotkanie opłatkowe dla Seniorów zamieszkałych w naszej miejscowości.

 

Zacnych gości powitał i złożył życzenia Wójt Gminy Tuszów, pan Andrzej Kałuża. Spotkanie zostało uświetnione występami uczniów z gimnazjum i szkoły podstawowej. Pierwszaki z podstawówki wzruszyły i zachwyciły widzów pięknymi strojami, śpiewem i tańcami, które zostały urozmaicone wierszami recytowanymi przez uczennice z klasy III, Kasię Wójcik i Ewę Drzymałę.

 

W dniach 22 stycznia w szkole w Tuszowie Narodowym, a 23. w Grochowem odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Licznie zebranych gości powitała dyrektor szkoły, Małgorzata Wieczerzak. Następnie uczniowie młodszych klas z wielkim entuzjazmem zaprezentowali przygotowaną część artystyczną. Babcie i dziadkowie ze wzruszeniem przyglądali się, jak ich wnukowie pięknie recytują wiersze i śpiewają piosenki. Obejrzeli także ciekawe przedstawienie najmłodszych uczniów z oddziału przedszkolnego, którzy wystąpili w pięknych kolorowych strojach, wykazując talent aktorski. Po części artystycznej babcie i dziadziowie udali się na poczęstunek, który przygotowały mamy z trójek klasowych. Spotkanie miało charakter bardzo serdeczny i upłynęło w prawdziwie rodzinnej atmosferze.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »