Start
Wyniki konkursu wiedzy o gen. Władysławie Sikorskim Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
09.05.2007.

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do II etapu Konkursu wiedzy

o gen. Władysławie Sikorskim dla szkół podstawowych i gimnazjum w roku szkolnym 2006/2007.  

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Klasa

Liczba punktów

1.              

Dominika Borajska

Szkoła Podstawowa              w Czajkowej

V

45

2.              

Anna Dziewit

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIIc

45

3.              

Natalia Konefał

Szkoła Podstawowa              w Czajkowej

V

45

4.              

Ewa Paterak

Szkoła Podstawowa              w Czajkowej

VI

45

5.              

Kinga Pieróg

Szkoła Podstawowa              w Czajkowej

VI

45

6.              

Karolina Pszeniczna

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIIa

45

7.              

Beata Zielińska

Szkoła Podstawowa              w Czajkowej

VI

45

8.              

Beata Furdyna

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

Ic

44

9.              

Edyta Grądziel

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIIc

44

10.          

Michał Konefał

Szkoła Podstawowa              w Czajkowej

VI

44

11.          

Klaudia Łącz

Szkoła Podstawowa              w Czajkowej

V

44

12.          

Agata Mrozik

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIIa

44

13.          

Monika Ciejka

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIIc

43

14.          

Katarzyna Kiełb

Szkoła Podstawowa              w Czajkowej

VI

43

15.          

Paulina Kłusek

Szkoła Podstawowa              w Czajkowej

V

43

16.          

Klaudia Konefał

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIb

43

17.          

Andrzej Łącz

Szkoła Podstawowa              w Czajkowej

VI

43

18.          

Adam Paterak

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIb

43

19.          

Adam Paterak

Szkoła Podstawowa              w Czajkowej

VI

43

20.          

Jagoda Wieczerzak

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIIc

43

21.          

Miłosz Duszkiewicz

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

IV

42

22.          

Damian Górski

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

IV

42

23.          

Katarzyna Kulpa

Zespół Szkół w Jaślanach

V

42

24.          

Aleksandra Łącz

Zespół Szkół w Jaślanach

VI

42

25.          

Kamil Marczewski

Szkoła Podstawowa              w Czajkowej

VI

42

26.          

Anna Marek

Zespół Szkół w Jaślanach

V

42

27.          

Marek Chruściel

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIb

41

28.          

Anna Kardyś

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIb

41

29.          

Magdalena Kozioł

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIIa

41

30.          

Natalia Kurek

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIIc

41

31.          

Barbara Marek

Zespół Szkół w Jaślanach

VI

41

32.          

Joanna Maziarz

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

IV

41

33.          

Ewelina Sowa

Zespół Szkół w Jaślanach

VI

41

34.          

Krzysztof Furdyna

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

V

40

35.          

Arkadiusz Lasek

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

VI

40

36.          

Angelika Dudzik

Szkoła Podstawowa              w Czajkowej

V

38

37.          

Magdalena Maziarz

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

V

38

38.          

Iga Zielińska

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

V

37

39.          

Justyna Ciemięga

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIb

36

40.          

Patrycja Furdyna

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

IV

36

41.          

Monika Łącz

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

V

36

42.          

Iwona Zych

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIIb

36

43.          

Monika Furdyna

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

V

35

44.          

Michał Górski

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

V

35

45.          

Karolina Kasprzak

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

VI

35

46.          

Sylwia Wieczerzak

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIIb

35

47.          

Błażej Bernat

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

VI

34

48.          

Paulina Rzeźnik

Zespół Szkół w Jaślanach

IV

33

49.          

Andrzej Sowa

Szkoła Podstawowa              w Tuszowie Narodowym

VI

33

50.          

Piotr Trela

Publiczne Gimnazjum            w Tuszowie Narodowym

IIc

33

 
Zmieniony ( 09.05.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »