Start
Finał w wakacyjnym stylu Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
24.06.2007.

 

ImageJuż po raz siódmy uczniowie Szkoły Podstawowej w Tuszowie Narodowym wzięli udział w akcji zbierania butelek PET organizowanej wraz z firmą Wibo. Ma ona na celu kształtowanie w środowisku lokalnym zachowań ekologicznych, wyrabianie nawyku segregacji odpadów ze świadomością możliwości ich powtórnego wykorzystania. Co roku właściciele firmy na czele z panem Jerzym Zającem zaskakują uczniów coraz to innymi, ale zawsze atrakcyjnymi nagrodami na podsumowanie całorocznej zbiórki.

 

W ciągu całego roku szkolnego wychowawcy skrupulatnie odnotowywali przynoszone przez dzieci butelki, aby wyłonić zwycięzców akcji. W czołówce uplasowali się najmłodsi ekolodzy - uczniowie klasy I.

I miejsce – Oskar Tyniec

II miejsce – Magdalena Trela

III miejsce – Viktor Furtak

IV miejsce – Paulina Pyrsak

V miejsce – Patrycja Hyjek

Zostało przyznanych również 10 wyróżnień.

Właściciele przedsiębiorstwa ufundowali zwycięzcom sprzęt sportowy o wartości kilkuset złotych. Wszyscy zaangażowani w zbiórkę butelek otrzymali od firmy Wibo słodycze. Nie była to pierwsza miła niespodzianka w tym roku szkolnym. Pan Jerzy Zając był jednym ze sponsorów Gminnego Festiwali Przyrody, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem. Dyrektor szkoły - Małgorzata Wieczerzak wraz z nauczycielami i uczniami, dziękuje za owocną współpracę, a będąc w wakacyjnym nastroju, życzy właścicielom firmy Wibo udanego wypoczynku w czasie urlopu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »