Start
Na wakacje z głową pełną pomysłów! Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
29.06.2007.

Wakacje, oprócz tego, że można odpocząć od szkoły, niosą ze sobą wiele niespodziewanych sytuacji. Zapraszamy do odwiedzania zasobów Interkl@sy. Poznajcie bliżej przyrodę, a lato będzie piękniejsze!

Najpierw, w piękną, bezchmurną letnią noc spójrzcie w niebo. Gwiazdy, Księżyc... To wszystko, co wiecie? Zajrzyjcie do artykułu „Galaktyka", a potem zaimponujcie znajomym znajomością kosmosu i wskażcie im Marsa! Na pewno na długo to zapamiętają!

Wracamy na Ziemię. Lasy, pola, morze, łąki - gdziekolwiek będziecie, przyroda was otoczy. Zamiłowani wędkarze na pewno powinni posiąść co nieco wiedzy o rybach. Zajrzyjcie TUTAJ! Sprawdźcie, co już o nich wiecie.

Miłośnicy trochę bardziej przyjaznych zwierząt powinni poznać ich zwyczaje. Zajrzyjcie TUTAJ, by przypadkiem nie stchórzyć, kiedy w lesie spotkacie... tchórza.

Natomiast dla tych, którzy nie tylko podziwiają naturę, lecz również pragną wykorzystać świeże powietrze i przestrzeń do gier i zabaw sportowych, zapraszamy na stronę WF-u. Znajdziecie tam wiele pomysłów, aby w grupie spędzić miło czas! Kliknij TUTAJ.

Wszystkim życzymy udanych i radosnych wakacji oraz jesiennego powrotu do szkoły z głową pełną nowej wiedzy!

 

źródło: portal interklasa

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »