Start
Uczniowie do kuchni! – konkurs Drukuj Email
Wpisał: AdminK   
30.09.2007.

Zupy, drugie dania, sałatki, ciasta... Zapraszamy wszystkich do spisania swoich pomysłów kulinarnych. Weź udział w konkursie „Uczniowie do kuchni!" i przygotuj własną książkę kucharską. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej i gimnazjum. Więcej inforamcji o konkursie znajdziesz TUTAJ.

Weź udział w konkursie „Uczniowie do kuchni!" i przygotuj własną książkę kucharską.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej i gimnazjum.

Zupy, drugie dania, sałatki, ciasta... Zapraszamy wszystkich do spisania swoich pomysłów kulinarnych. U ciebie w domu „króluje" wyjątkowy przepis - opowiedz o nim w klasie. Namów do tego samego kolegów. W ten sposób powstanie niezwykła książka kucharska. Zaprojektujcie wspólnie jej okładkę i układ, a później całość prześlijcie na adres kuchnia@interklasa.pl.

Pod tym adresem czekamy na przepisy z waszej książki kucharskiej i zdjęcia samej książki. Dołączcie także formularz zgłoszeniowy! 

Na prace czekamy do 19 października 2007 roku.

Nagrody

W konkursie zostaną przyznane nagrody ufundowane przez dystrybutora filmu „Ratatuj" Forum Film - gadżety związane z filmem i sprzęt komputerowy dla szkoły. Zwycięzcy otrzymają też gadżety od portalu Interklasa.

Komisja konkursowa wyłoni w terminie do 26 października 2007 r. prace, których autorzy uhonorowani zostaną nagrodami rzeczowymi. Wyniki konkursu wraz ze zwycięskimi pracami zostaną opublikowane na stronach portalu http://www.interklasa.pl/.

Aby wziąć udział w konkursie, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Kliknij TUTAJ.

Zapoznaj się również z regulaminem konkursu, który znajduje się TUTAJ.

Organizatorami konkursu są: Polski Portal Edukacyjny Interklasa wraz z Forum Film.

 

źródło: portal interklasa

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »