Start
Najnowszy sukces
Wpisał: AdminK   
30.09.2007.
 

ImageIga Zielińska, obecnie uczennica klasy VI, zdobyła I miejsce i wyróżnienie w konkursie „Exlibris Biblioteki Pedagogicznej w Mielcu” w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów.

Więcej…
 
Już za nami ciepłe lato…
Wpisał: AdminK   
12.09.2007.

                                                      

ImageSpołeczność Szkoły Podstawowej im. gen. W. Sikorskiego w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem uroczyście i z entuzjazmem powitała nowy rok szkolny 2007/07. Do grona nauczycieli dołączyli nowi fachowcy. Pani Teresa Staśto będzie prowadzić oddział przedszkolny w Tuszowie, zaś Pan Jakub Kotula pomoże uczniom w zdobywaniu wiedzy i umiejętności z zakresu języka angielskiego.

Więcej…
 
Życie szkoły w czasie wakacji
Wpisał: AdminK   
12.09.2007.
 ImageW czasie wakacji sale szkolne odpoczywają od hałasu i od uczniowskiej pracy. Tymczasem pracownia komputerowa pozyskana dzięki środkom Europejskiego Funduszu Społecznego służyła mieszkańcom, którzy uczestniczyli w kursie organizowanym we współpracy z „Ojcowizną” w dniach 30. 07. – 3. 08. 2007r. Zajęcia prowadziła nasza informatyczka Pani Małgorzata Forczek. Kursanci przeżyli wiele wrażeń i mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności posługiwania się komputerami wysokiej klasy Apple Macintosh.  
 
Pożegnania
Wpisał: AdminK   
12.09.2007.

Społeczność szkoły pożegnała nauczycielkę Panią Martę Bik, która zakończyła wieloletnią pracę w szkole.

PANI MARCIE, ZA WIELKIE SERCE, CIEPŁO I ZAANGAŻOWANIE W PRACĘ Z NAJMŁODSZYMI, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY SAMYCH SŁONECZNYCH DNI.

Dziękujemy także za rok pracy i pomoc w zgłębianiu tajników języka rosyjskiego Pani Marii Jamróz i Pani Monice Rzeźnik.  
 
Zakończenie roku szkolnego
Wpisał: AdminK   
04.09.2007.
  

Image22 czerwca 2007 roku w polskich szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek, obwieszczając rozpoczęcie dwóch najradośniejszych miesięcy roku. W tym uroczystym dniu uczniowie, rodzice i nauczyciele wzięli udział w nabożeństwach zarówno w Tuszowie, jak i w Grochowem. Po Mszach Świętych zebrani w podniosłym nastroju udali się do szkół, gdzie pożegnali się na czas wakacji. Dzieci bardzo przeżywały podsumowanie swojej całorocznej pracy. Wyróżnieni nie kryli dumy i radości z dobrze wykonanego zadania. Dyrektor szkoły, Małgorzata Wieczerzak, podziękowała wszystkim za sumienną pracę, przypomniała też, że sukcesem jest ocena, na którą uczeń pracował ze wszystkich sił.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 121 - 135 z 164