Start
WYNIKI 2 ETAPU KONKURSU WIEDZY O GEN. WŁ. SIKORSKIM DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Wpisał: admin   
18.05.2012.
Osoby nagrodzone i wyróżnione wraz opiekunami zapraszamy na wręczenie nagród podczas uroczystości 21.05.2012 o godz. 11.00
Więcej…
 
Gminny finał „Orlika”
Wpisał: admin   
15.05.2012.

ImageDrużyna dziesięciolatków ze Szkoły Podstawowej w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem wywalczyła I miejsce w gminnym etapie ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.  25 kwietnia 2012 r. tuszowscy młodzi piłkarze pokonali pozostałe drużyny, awansując do rozgrywek powiatowych. Gminne zawody odbyły się na nowym boisku „Orlik 2012” w Jaślanach. Skład drużyny: Michał Wieczerzak (król strzelców), Filiberto Mazur, Marcin Świerczek, Bartosz Ciemięga, Łukasz Serafin, Paweł Mączyński, Sebastian Rakoczy, Sebastian Dulik.

Podczas rozgrywek rejonowych chłopcy zajęli wysokie, bo II miejsce.

Opiekunami drużyny są Małgorzata Pierzchała i Renata Kotula.

Więcej…
 
Wyniki I etapu konkursu konkursu wiedzy o gen. Wł. Sikorskim dla uczniów szkół podstawowych
Wpisał: admin   
10.05.2012.

Lista osób, które zakwalifikowały się do II etapu gminnego konkursu wiedzy o gen. Wł. Sikorskim dla uczniów szkół podstawowych

 

Więcej…
 
Festiwal muzyczny w Szkole Podstawowej w Tuszowie Narodowym
Wpisał: admin   
06.05.2012.

Image27 kwietnia 2012 r. w Szkole Podstawowej  w Tuszowie Narodowym panował nastrój wiosennego lasu, który stworzyły gminne słowiki. Już po raz 12 odbył się Gminny Festiwal Piosenki Przyrodniczej o tytuł Słowika Wiosny 2012 pod Patronatem Wójta Gminy Tuszów Narodowy. W festiwalu wzięło udział 26 uczniów ze szkół w Jaślanach, Czajkowej, filii w Grochowem oraz z Tuszowa Narodowego. Imprezę uświetnili zarówno młodzi artyści, jak i goście honorowi - fundatorzy nagród i współorganizatorzy ekologicznego przedsięwzięcia: wójt gminy Tuszów Narodowy – Andrzej Głaz, przedstawiciele Nadleśnictwa Mielec - Maria Zuch i Leszek Magda, Koła Łowieckiego „Ponowa” - Andrzej Fudali, Koła Łowieckiego „Przepiórka” - Wiesław Barszcz, rodziców - Waldemar Maziarz i Jadwiga Trela. Dyrektor szkoły Małgorzata Wieczerzak uroczyście otwierając festiwal, wyraziła zadowolenie  z  budowania ekologicznej tradycji  wspólnie z zaprzyjaźnionymi i otwartymi na nowe wyzwania szkołami z terenu gminy. Równocześnie podkreśliła wartość imprezy opartej  na wspólnej zabawie i nauce ekologicznych zachowań, a przy okazji zdrowej rywalizacji młodych talentów.

Więcej…
 
„Ratujemy i uczymy ratować”
Wpisał: admin   
23.04.2012.

ImageUczniowie i nauczyciele SP w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem wzięli udział w ogólnopolskim konkursie dla uczniów klas I-III pod hasłem „Ratujemy i uczymy ratować”.  Eliminacje do półfinału polegały na wykonaniu prac plastycznych zgodnie ze ścisłymi wytycznymi. Sześcioro dzieci z klasy III: Amelia Drzymała, Wioletta Furtak, Aleksandra Gesing, Malwina Graniczka, Natalia Wójcik i Dominik Radek było autorami najwyżej ocenionych prac. Trzecioklasiści wykonali makiety charakteryzujące się wysokim poziomem artystycznym i  zgodnością z tematem. Dzięki temu szkoła znalazła się w gronie sześciu  półfinalistów w województwie.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 16 - 30 z 164