Start
Sprawozdanie z realizacji programu "Moje bezpieczne miejsce w internecie"
Wpisał: Małgorzata Forczek i Małgorzata Tyniec   
25.09.2008.
Działania jakie podjęliśmy w ramach realizacji programu „Moje bezpieczne miejsce w Internecie” w ramach programu  grantowego „Szkoła bez przemocy”:
Więcej…
 
Harcerzem być to wcale nie wada,
Wpisał: AdminK   
14.09.2008.

 

Jeśli chcesz zostać harcerzem,

 

chcesz przeżywać niezapomniane przygody, nie zwlekaj!Już dziś zapisz się do drużyny harcerskiej. Szkoła Podstawowa w Tuszowie Narodowym z filią w Grochowem ogłasza nabór do DRUŻYNY HARCERSKIEJ.

 

Zapisy trwają do 30 września 2008 roku w sekretariacie szkoły.

Zbiórki odbywać się będą w harcówce w szkole w Grochowem.

 

 
Konkursy w ramach programu grantowego "Szkoła bez przemocy"
Wpisał: AdminK   
29.06.2008.
 

W ramach programu grantowego „Szkoły bez przemocy” w naszej szkole realizowany był program „Moje bezpieczne miejsce w Internecie”.  Zorganizowano kilka konkursów informatycznych na temat bezpieczeństwa w sieci.

W konkursie dla rodziców i dzieci klas I-III na p ph. „Bezpiecznie korzystamy z internetu” nagrodę specjalną otrzymał Radosław Hyjek z klasy II. Nagrody „wyrysowali”: Ania Ciemięga, Dominika Madej oraz Piotr Furdyna. Wyróżnienia komisja konkursowa przyznała: Monice Krempa(kl.III), Patrycji Pietryka( kl. III), Dianie Graniczka(I), Szymonowi Drzymała(kl.II) oraz Sebastianowi Pietryka (kl.I).

Więcej…
 
Międzyszkolny Konkurs Informatyczny
Wpisał: AdminK   
29.06.2008.

ImageW Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym pod patronatem "Szkoły bezprzemocy"na wykonanie prezentacji ph. „Moje magiczne, bezpieczne miejsce” laureatami zostali: Jakub Krępa, Arkadiusz Popiołek, Aleksandra Zielińska (SP Malinie) oraz Ewa Drzymała i Joanna Maziarz (SP Tuszów). Wyróżnienia otrzymali: Jakub Rusin i Agnieszka Skiba ( SP Malinie) i Kamil Kozak, Damian Górski, Michał Górski, Magdalena Maziarz (SP Tuszów).

Zmieniony ( 29.06.2008. )
Więcej…
 
PODZIĘKOWANIE
Wpisał: AdminK   
22.06.2008.

Społeczność szkoły zwraca się ze szczerymi podziękowaniami do wszystkich życzliwych osób i instytucji, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w pracy w roku 2007/08, czego dowodem są tak liczne i znaczące sukcesy naszych podopiecznych. Nauczycielom, uczniom i pracownikom życzymy miłych wakacyjnych wrażeń.

Zmieniony ( 22.06.2008. )
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 46 - 60 z 164