Start
Wesołych Świąt
Wpisał: AdminK   
21.03.2008.
ImageZ okazji Świąt Wielkanocnych społeczność szkoły życzy wszelkiego dobra, niech zmartwychstały Jezus strzeże przed złem, a życie upływa w spokoju i radości.
Image
 
Narciarski sukces sportowy
Wpisał: AdminK   
16.03.2008.

Image

W czwartek, 6 marca w Krynicy na Słotwinach w pełnym słońcu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w narciarstwie zjazdowym.Uczniowie Szkoły Podstawowej w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem po raz pierwszy w historii szkoły i sportu mieleckiego wzięli udział w tych zawodach odnosząc ogromny sukces. Każdy z uczestników musiał raz pokonać trasę przejazdu o średnim poziomie trudności.

Więcej…
 
Promują swoją "małą ojczyznę"
Wpisał: AdminK   
16.03.2008.

ImageDwa zespoły uczniowskie w składzie:

I Beata Chruściel, Miłosz, Duszkiewicz, Łukasz Leśniak, Zofia Radłowska, Agnieszka Stachowicz

II Monika Furdyna, Krzysztof Furdyna, Michał Górski, Magdalena Maziarz, Iga Zielińska

uczestniczą w ogólnopolskim konkursie pod hasłem „Moja Mała Ojczyzna”. W pierwszym etapie uczniowie przygotowali albumy o Gminie Tuszów Narodowy.

Więcej…
 
Moje magiczne miejsce w Internecie
Wpisał: AdminK   
05.03.2008.

Image

Społeczność szkolna realizuje zadania wynikające z przystąpienia do programu „Szkoła bez przemocy”. Szkolnym koordynatorem programu jest pani Krystyna Śręba, która czuwała nad przygotowaniem projektów konkursowych, dzięki którym można było pozyskać wsparcie finansowe. Zostały opracowane trzy programy. Zespół uczniowski /Monika Furdyna, Krzysztof Furdyna (kl. VI), Ewa Drzymała, Klaudia Gudz, Kamil Kozak, Katarzyna Wójcik( kl. IV)/ pod okiem pani Małgorzaty Forczek i Małgorzaty Tyniec jest autorem jednego z nich, ph. „Moje bezpieczne miejsce w Internecie”.

Więcej…
 
Nasi uczniowie prezentują wysoki poziom…
Wpisał: AdminK   
05.03.2008.

Image

Szkoła Podstawowa w Tuszowie Narodowym z filią w Grochowem jest placówką, która umożliwia uczniom wszechstronny rozwój. Współpraca z rodzicami daje świetne efekty. Przykładem jest udział uczniów w ogólnopolskim konkursie matematycznym „Alfik”. Nauczycielki, Małgorzata Forczek, Danuta Ruła i Renata Hyjek, przygotowały uczniów pod względem merytorycznym, natomiast rodzice umożliwili udział w konkursie. Efekty są wspaniałe. Ewa Stachów z klasy V osiągnęła bardzo dobry wynik i zajęła 4 miejsce w województwie w kategorii klas piątych.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 91 - 105 z 164